Autofólie

Pokud chcete Vašemu vozidlu vtisknout jistou osobitost a zároveň zkvalitnit jeho užitné vlastnosti, pak autofólie jsou to pravé pro Vás!

Použitím autofólií se Váš vůz stane exkluzivnějším a zároveň se zvýší jeho hodnota. Protisluneční autofólie výrazně sníží působení sluneční energie a UV záření do vnitřního prostoru automobilu. Tím účinně chrání zařízení vozu a zabrání přehřívání jeho interiéru a věcí uvnitř auta, sníží nebezpečí oslnění řidiče slunečními paprsky. Zároveň Vám dodají větší pocit soukromí. Pokud máte dodávkové vozidlo nebo pick-up s proskleným nákladním prostorem, použitím autofólie ochráníte náklad před zraky zlodějů!

Můžete si vybrat z několika druhů odstínů a stupňů ztmavení skel od 30 do 95%. Každý si tedy může určit, zda jeho vůz bude vypadat decentně nebo drsně.

Naše firma vlastní certifikáty k odborné instalaci homologovaných autofólií. Pracujeme s fóliemi firmy Johnson (USA), které jsou schválené Ministerstvem dopravy ČR pro provoz na pozemních komunikacích. Tyto vysoce kvalitní autofólie jsou opatřeny ochrannou vrstvou odolnou proti poškrábání a při svých vynikajících optických vlastnostech zajišťují velmi dobrý výhled z vozu i při velkém stupni zatmavení.

Pozor na laciné napodobeniny ze supermarketů, které nesplňují zákonné podmínky a mají zpravidla velmi špatné optické vlastnosti!

Termín montáže je vždy třeba dohodnout cca 1 týden dopředu, obvyklá doba instalace fólií je 1 den – ráno vozidlo přivezete, odpoledne si jej vyzvednete. Stupeň a odstín zatmavení lze dohodnout až těsně před montáží, základní druhy autofólií máme skladem.

 

Přečtěte si:

http://www.novinky.cz/auto/233050-folie-a-clony-omezi-pronikani-slunce-do-interieru-automobilu.html

 

Rychlý kontakt

 

Horská 11, Trutnov

Dolní Staré Město

 

Po - Pá 8,00 - 16,00

po dohodě i mimo uvedenou dobu

 

Tel:

            720 222 111